Małopolskę zapamiętają bardzo pozytywnie26.01.2017r.
W minioną sobotę 21 stycznia wróciła z pobytu na sześciodniowym obozie w Niepołomicach piątka zawodników naszego klubu. Zuzanna Belter, Zuzanna Karwacka, Dominik Mudyna, Mikołaj Sikorski i Mateusz Trela ćwiczyli pod okiem kilku trenerów związanych z Polską Akademią Futbolu-Sport Future-Polskie Orły Janusza Dajwłowskiego, korzystając w towarzystwie rówieśników z innych regionów kraju z wyśmienitych obiektów znajdujących się w podkrakowskim mieście.

Oprócz realizowanych codziennie zajęć typowo piłkarskich debrznianie mieli okazję wziąć udział w profesjonalnym treningu karate, teście FMS, wykładach itp. Jeden z naszych piłkarzy, M. Trela wystąpił w sparingowym meczu przeciwko drużynie Wisły Kraków rocznika 2003. Co ważne, przez niezależnych obserwatorów (nie organizatorów obozu) został uznany najlepszym uczestnikiem towarzyskiego spotkania!

Dzielnie radziły sobie dziewczęta. Dla obydwu Zuzann, jedynych przedstawicielek płci pięknej na obozie, była to okazja do zdobycia wartościowych doświadczeń sportowych, które mamy taką nadzieję, będą impulsem do dalszego rozwoju umiejętności futbolowych.

Serdecznie dziękujemy Jakubowi Sikorskiemu, który dowiózł dzieci do Niepołomic, a następnie odebrał je na zakończenie pobytu i dostarczył rodzicom do Debrzna oraz (w przypadku Mudyny) do Słupi.