W sobotę i niedzielę zagrają futboliści z roczników 2005 i 2006 09.12.2016r.
Kontynuujemy nasz grudniowy cykl turniejów halowej piłki nożnej dzieci. Obiekt Zespołu Szkół, wzorem ubiegłego tygodnia, w nadchodzący weekend znowu będzie tętnił życiem, bowiem w ciągu dwóch dni na boisku zaprezentuje się ogółem osiemnaście drużyn!

10 grudnia o godz.10.00 rozpoczniemy imprezę dla juniorów D2, czyli piłkarzy urodzonych w 2005 roku (i młodszych). Osiem zespołów wystartuje w tych zawodach. Losowaniem wyłonimy dwie grupy, a po wstępnej fazie nastąpi play off, czyli mecze o lokaty 5-8 i 1-4. Gospodarze (AP 2012 MKS Debrzno) szkoleni przez Sławomira Słonkę wystawią dwa teamy, podobnie jak Akademia Piłkarska Szczecinek. Poza tym zagrają UKS Czwórka Wałcz, Polonia Jastrowie, Joga Bonito Okonek i Czarni Czarne.

Na drugi dzień, 11 grudnia o godz.9.00 zainaugurują rywalizację juniorzy E1, a więc rocznik 2006 (i młodsi). System gry przewidujemy bardzo podobny z tym, że w turnieju weźmie udział 10 drużyn. Czerwono-niebiescy desygnują trzy składy (dwoma będzie dowodził Paweł Władyczak, jednym Bartłomiej Lica), dwie drużyny UKS Czwórka Wałcz, a po jednej Myśliwiec Tuchomie, Joga Bonito Okonek, Lider Rychnowy, JFA Przechlewo i Kolejarz Chojnice.

Obecność kibiców mile widziana, serdecznie zapraszamy!