Trzeci mecz w kadrze Zuzi Karwackiej, w sobotę rywalizacja w Koninie 12.10.2016r.
Dotychczasowe występy zawodniczki MKS-u Debrzno Zuzanny Karwackiej w kadrze U-13 Pomorskiego Związku Piłki Nożnej śmiało można określić mianem bardzo udanych. Jak wypadnie w trzeciej i ostatniej już w roku 2016 próbie? W sobotę 15 października o godz.13.00 w Koninie debrznianka wraz z koleżankami z naszego województwa pod wodzą trenera Karola Złonkiewicza zagra z reprezentacją Wielkopolskiego ZPN-u i będzie to najtrudniejszy jesienią sprawdzian dla dziewczyn.

Skąd takie przewidywania? Wystarczy rzut oka na wyniki rozegranych wcześniej spotkań. W rywalizacji czterech kadr (oprócz Pomorskiego ZPN-u i Wielkopolskiego ZPN-u uczestniczą w niej także Lubuski ZPN i Zachodniopomorski ZPN) to właśnie ekipy, które skonfrontują się za trzy dni odniosły po dwa zwycięstwa i mają na koncie komplet sześciu punktów. Rezultaty drużyny, w której gra Z. Karwacka znamy (4:0 z Lubuskim ZPN-em i 2:1 z Zachodniopomorskim ZPN-em, w obydwu przypadkach po jednej bramce emkaesiaczki), z kolei przedstawicielki Wielkopolski pokonały swoje przeciwniczki odpowiednio 5:0 i 1:0.

W oczekiwaniu na wieści z Konina, czyli jednego z najważniejszych miast na mapie kobiecego futbolu w Polsce, trzymamy kciuki za piłkarkę MKS-u!