Zagrali starsi panowie09.08.2016r.
W minione sobotnie popołudnie było chłodno, nawet ponuro jak na sierpień, deszczowo, pogoda nie zachęcała raczej do wyjścia z domu, ale mimo to kilkunastu największych zapaleńców wyraziło chęć odbycia tradycyjnego meczu oldbojów. Nic nie wyszło z grania na murawie Stadionu Miejskiego (po trosze ze względu na niekorzystną aurę, ale i nikłą frekwencję), jednak "szczęśliwa trzynastka" przybyła na nasz obiekt i ostatecznie poganiała za futbolówką na Orliku.

Końcowy wynik oscylował wokół remisu, ale poza faktem, iż padło kilkanaście w większości efektownych goli nie jesteśmy w stanie podać, która z drużyn była lepsza... Nie o to zresztą chodziło, tylko o wspólne spędzenie czasu na sportowo. Kto wystąpił w spotkaniu? Najdalej mieli Piotr Binkiewicz (Niemcy!), Arkadiusz Lewenko (Warszawa), Tomasz Machcinski (Malbork), ponadto grupę "stranieri" reprezentowali Sebastian Grabka (Człuchów), Rafał Tarczyluk (Chrząstowo), Edward Marek (Wielkopolska, wprawdzie "zaledwie" Debrzno Wieś, ale zawsze...), a Debrzno i miejscowości należące do naszej gminy Krzysztof Borkowski, Krzysztof Jaworski, Artur Kaszuba, Mirosław Kisełyczka, Michał Pilarski, Robert Rutyna i Mirosław Wieszewski.

Dotarł także nad Debrzynkę Tomasz Trossowski z Sępólna Krajeńskiego, ale nie zdecydował się na grę, podobnie jak (ze zrozumiałych względów) najstarszy... Jerzy Pelowski, też co oczywiste obecny tyle, że przy... grillu, co czyni z podziwu godną regularnością na każdej tego typu imprezie. Dziękujemy wszystkim!