Złotowskie halowe ostatki14.03.2016r.
W niedzielę 20 marca o godz.9.00 rozpocznie się turniej z cyklu "Sparta Cup 2016", organizowany przez złotowski klub w Hali Widowiskowo-Sportowej "Złotowianka" przy ul. Bohaterów Westerplatte. Impreza adresowana jest do piłkarzy urodzonych w 2005 roku (i młodszych), a do gry przystąpi dziesięć zespołów. Wśród nich czerwono-niebiescy z Debrzna, dla których będzie to ostatni występ w sezonie 2015/2016 pod dachem.

Team Akademii Piłkarskiej 2012 MKS-u szkolony przez Sławomira Słonkę będzie jedynym z regionu pomorskiego. Ponadto osiem zgłoszonych drużyn ma swoje siedziby w Wielkopolsce, a jedna w woj. zachodniopomorskim. Ponownie więc będzie okazja do sprawdzenia się w rywalizacji z rówieśnikami, z którymi nie mamy styczności w rozgrywkach ligowych. Dzisiaj otrzymaliśmy informację o podziale uczestników na grupy. Emkaesiacy znaleźli się w drugiej, gdzie spotkają się z Football Academy Koszalin, FA Respect Zakrzewo, Włókniarzem II Okonek i Spartą II Złotów. Pierwszą tworzą z kolei Leśnik Margonin, Sparta Złotów, Football Academy Piła, Włókniarz Okonek i Polonia Jastrowie.