Rocznik 2006 pojedzie na Koronowo Cup03.03.2016r.
Co jakiś czas debrzneńskie dzieci odkrywają nowe miejsca na mapie Polski, dzięki startom w imprezach piłkarskich. W tym sezonie takim był z pewnością Luboń pod Poznaniem, gdzie w połowie stycznia gościł zespół rocznika 2005. W niedzielę 6 marca także wybierzemy się na nieznany nam dotąd teren, a mianowicie do Koronowa, czyli miasta położonego blisko Bydgoszczy, oddalonego od Debrzna o około 60 km. Tam rozgrywany jest cykl zawodów halowych w wielu kategoriach wiekowych o nazwie Koronowo Cup, mający kilkuletnią już historię. Czerwono-niebiescy wezmą udział w rywalizacji rocznika 2006, a więc wyślemy na turniej drużynę szkoloną przez Roberta Oleksiewicza.

Organizatorzy założyli w harmonogramie gier, że mali piłkarze rozegrają łącznie aż 40 spotkań. Po wstępnej fazie stawka zostanie podzielona na grupy "złotą" (bój o miejsca I-V) i "srebrną" (VI-X). Pojedyncza potyczka potrwa 10 minut, a każda z ekip wyjdzie na boisko osiem razy, bez względu na to, czy będzie się komuś wiodło lepiej czy gorzej. W Koronowie zagra 10 klubów, otrzymaliśmy rozpiskę meczów eliminacyjnych. AP 2012 MKS Debrzno jest w grupie B, gdzie za przeciwników napotka kolejno Unislavię Unisław, Elanę Toruń, Football Academy Grudziądz i Gwiazdę Bydgoszcz. Grupę A tworzą natomiast Victoria Koronowo, GLKS Osielsko, MKS Łochowo, Kobiecy Klub Piłkarski Bydgoszcz (team dziewcząt!) i drugi obok nas reprezentant Pomorza, U-2 Bytów. Pierwszy gwizdek i początek walki o trofea o godz.8.30.