Tuzin drużyn w JFA Cup rocznika 200517.02.2016r.
Dwanaście ekip pojawi się w szkolnej hali w Przechlewie w dwudniowym turnieju piłkarskim rocznika 2005 (i młodsi) pod szyldem Junior Football Academy Cup, który odbędzie się 20 i 21 lutego. Początek zawodów w obydwa dni imprezy o godz.9.00. Wśród uczestników nie zabraknie reprezentantów Akademii Piłkarskiej 2012 MKS Debrzno, trenowanych przez Sławomira Słonkę. Dzisiaj otrzymaliśmy szczegółowy harmonogram zmagań. Organizatorzy dokonali podziału zespołów na grupy, wiadomo także w jakiej kolejności będziemy rozgrywać spotkania.

Czerwono-niebiescy znaleźli się grupie B, gdzie za przeciwników mają (wg podanej rozpiski gier) najpierw U-2 Bytów, a następnie Spartę Sycewice, Chojniczankę Chojnice, UKS Rona 03 Ełk oraz Energetyka Junior Gryfino. Grupę A tworzą Chojniczanka II Chojnice, Chojnik Jelenia Góra, Gryf Słupsk, Sparta Złotów, Beniaminek 03 Starogard Gdański i gospodarze, czyli JFA Przechlewo. W sobotę zaplanowano ogółem 30 meczów po dwanaście minut każdy.

Drugi dzień to rywalizacja w grupach "Złotej" (o miejsca 1-4), "Srebrnej" (o lokaty 5-8) i "Brązowej" (o pozycje 9-12). Wszystkie niedzielne potyczki (łącznie osiemnaście) odbywać się będą na dystansie 14 minut.