10 zespołów w przechlewskich zawodach siedmiolatków28.01.2016r.
Podopieczni Pawła Władyczaka i pomagającego mu Dariusza Piekarskiego ćwiczący w grupie Akademii Piłkarskiej 2012 MKS Debrzno rocznika 2008 pojadą w niedzielę 31 stycznia do Przechlewa na imprezę pod nazwą Junior Football Academy Cup 2016. Czerwono-niebiescy będą rywalizować w gronie dziesięciu klubów, chociaż pierwotnie organizatorzy informowali o obsadzie nieco szerszej, bo 12-drużynowej. Wycofał się team Młode Talenty Toruń, w związku z tym nie wystąpi też druga ekipa gospodarzy.

Emkaesiacy zostali przydzieleni do grupy B, w której zagrają także Sparta Sycewice, Jaguar Gdańsk, Pomorze Gdańsk i Juventus Academy Toruń. Grupę A tworzą natomiast JFA Przechlewo, Bytovia Bytów, CSiR Sępólno Krajeńskie, Beniaminek 03 Starogard Gdański i Pomerania Gdańsk. Po wstępnej części zmagań młodzi futboliści przystąpią do fazy play off, czyli walki o końcowe miejsca. Pierwszy gwizdek w szkolnej hali w Przechlewie zabrzmi o godz.9.00.