Amatorskie granie na dywanie27.07.2015r.
Rokrocznie mniej więcej o tej samej porze, czyli na przełomie lipca i sierpnia zbieramy się w gronie miłośników futbolu, aby na murawie Stadionu Miejskiego rozegrać mecz towarzyski. Nie inaczej będzie w sobotę 1 sierpnia o godz.18.00, gdy rozpoczniemy zawody bliźniaczo podobne w swojej formule do tych z przeszłości.

Wcześniej były to popularne zmagania kawalerów z żonatymi, następnie okolicznościowa konfrontacja "Żagiel kontra MKS" na 20-lecie czerwono-niebieskich, od 2013 roku owo spotkanie nazywamy "Pucharem Carlosa". Mogą w nim wziąć udział mieszkańcy miasta i gminy Debrzno, a także ci, którzy przebywają czasowo lub na stałe poza naszym terenem, ale byli lub są związani z MKS-em czy istniejącym wcześniej Żaglem.

Zapraszamy wszystkich miłośników "kopanej", którzy urodzili się w 1985r. i oczywiście starszych. Nie dobieramy się w drużyny, zawodnicy zostaną do nich przydzieleni drogą losowania. Czas gry? 2 razy 35 minut. Zgłoszenia przyjmujemy pod numerem telefonu 609 266 529, zapisy trwają aż do godziny 17.30 w dniu meczu. Wpisowe wynosi 10 złotych od uczestnika, całość uzbieranej w ten sposób kwoty będzie przeznaczona na, nazwijmy to, zrealizowanie założeń gastronomicznych. Nie może Was zabraknąć, zatem do zobaczenia w sobotnie popołudnie!