Wygrana U-2 Bytów, debrznianie na trzecim miejscu10.01.2015r.
Piłkarska zabawa siedmiolatków (i jeszcze młodszych) to jest to! Oczywiście obserwując rywalizację każdej dziecięcej grupy wiekowej widzimy zawsze niezwykłe zaangażowanie i pasję, ale w gronie przedszkolaków (lub pierwszoklasistów) podoba się to szczególnie. Dlatego debrzneńska, piąta i ostatnia odsłona turnieju świąteczno-noworocznego skierowana właśnie do tego grona milusińskich mogła przypaść do gustu najwybredniejszym miłośnikom futbolu.

Naturalnie nieodzowna była obecność rodziców, którzy w wielkiej liczbie zjawili się w hali Zespołu Szkół i gorąco dopingowali swoje pociechy. Mowa nie tylko o miejscowych, ale również o reprezentantach sześciu ekip spoza grodu nad Debrzynką. Bez dwóch zdań zwycięzcami imprezy byli WSZYSCY uczestnicy. Dla wielu był to (co warto podkreślić) pierwszy w życiu sportowy egzamin.

Z kronikarskiego obowiązku należy dodać, że najwięcej punktów (system każdy z każdym, mecze dziesięciominutowe, bez dzielenia na połowy) zgromadzili mali piłkarze U-2 Bytów, którzy potknęli się tylko raz, remisując z JFA Przechlewo. W sześciu spotkaniach bytowiacy nie stracili gola, co także jest godne zauważenia. Czerwono-niebiescy dowodzeni przez Pawła Władyczaka dzielnie walczyli w każdym meczu, zdobywali efektowne gole i uplasowali się na trzeciej pozycji. Również inne zespoły pokazały spore już umiejętności. Z tej mąki w przyszłości musi być chlebek, warto w to wierzyć i starać się na co dzień, aby tak się stało...

Nagrody (puchary dla poszczególnych ekip oraz medale dla zawodników i trenerów) wręczał Burmistrz Miasta i Gminy Debrzno Wojciech Kallas, co stanowiło dodatkową atrakcję dla dzieci. Dziękujemy za obecność! Serdecznie podziękowanie kierujemy także do osób, dzięki którym zawody mogły się sprawnie odbyć. Poza rodzicami, zawsze skorymi do pomocy, wymienić trzeba sędziów Krzysztofa Dudzica i Przemysława Szczubiała, a ponadto Jerzego Pelowskiego i Mirosława Kisełyczkę.

AP 2012 MKS-Chojniczanka 1:0 (Fąs)
FA Fair Play- Chojniczanka II 1:0
JFA- U-2 Bytów 0:0
FA Fair Play- APC 0:1