Rocznik 2002 pojedzie na Tur Junior Cup21.11.2014r.
Zaledwie przedwczoraj przedstawiliśmy kalendarz wydarzeń sportowych w naszym klubie do końca 2014r., zarówno tych, które będziemy realizować u siebie, jak również turniejów, w których zagościmy w innych ośrodkach. Minęło kilkadziesiąt godzin i trzeba wprowadzić do terminarza jedną zmianę, a w zasadzie wzbogacić go o jeden element.

Otóż wzorem roku ubiegłego ekipa Akademii Piłkarskiej 2012 MKS Debrzno pojawi się w kolejnej edycji zawodów pod nazwą Tur Junior Cup organizowanych przez Gminny Ośrodek Kultury w Chojnicach, Stowarzyszenie Sportowe Kornowscy Szarża Krojanty i AP Eurotur. Impreza odbędzie się w sobotę 13 grudnia w szkolnej hali w miejscowości Charzykowy koło Chojnic.

Debrzneński klub reprezentować będzie team z rocznika 2002 (i młodsi) trenowany przez Sebastiana Stalkę. Dokładną obsadę turnieju poznamy w najbliższych dniach, jednak wiadomo już teraz, że wystartuje w nim maksymalnie 12 drużyn.