Seniorzy pięć razy w Debrznie 24.03.2010r.
Wczoraj informowaliśmy o wiosennym "rozkładzie jazdy" drużyn juniorskich MKS Debrzno na własnym boisku. Dziś kilka zdań o meczach pierwszego zespołu czerwono-niebieskich.
Kibice trzymający kciuki za ekipę debrzneńską będą mieli okazję pięciokrotnie oglądać swoich piłkarzy na Stadionie Miejskim przy ul. Sportowej. Po wyjazdowej inauguracji w Wyczechach (10 kwietnia o godz. 15.00.) osiem dni później, w niedzielę 18 kwietnia o 17.00., podejmiemy beniaminka ligi Lipniczankę Lipnica. Kolejne trzy potyczki MKS w roli gospodarza rozegra także w terminach niedzielnych, za każdym razem o godz. 17.00. Będą to konfrontacje z Myśliwcem Tuchomie (9 maja), Victorią Dąbrówka (23 maja) i GKS-em Kołczygłowy (6 czerwca). Sezon zakończymy meczem z Iskrą Dretyń 20 czerwca o godz. 16.00. i jest to termin obligatoryjny dla wszystkich klubów. Sympatycy MKS-u przyzwyczaili się, że w poprzednich edycjach większość spotkań mistrzowskich u siebie rozgrywaliśmy w niedziele o godz. 15.00. Tegoroczna zmiana podyktowana jest zarówno zajęciami na uczelniach zawodników - studentów zaocznych, jak i koniecznością właściwego skoordynowania meczów wszystkich trzech zespołów naszego klubu.