Mikołajkowo w Czarnem 27.11.2013r.
Orlik Czarne, Akademia Piłkarska Szczecinek, Błękitni Gonne Małe, Junior Football Academy Przechlewo, Drzewiarz Rzeczenica i Akademia Piłkarska 2012 MKS Debrzno - to lista drużyn, które wezmą udział w mikołajkowym turnieju halowej piłki nożnej dla rocznika 2005 (i młodsi), jaki odbędzie się w Czarnem w niedzielę 1 grudnia 2013r. o godz.10.00.
Zespoły mają grać systemem każdy z każdym, mecze potrwają 12 minut, bez dzielenia na połowy. Cieszymy się na kolejny sprawdzian dla młodziutkich kandydatów na piłkarzy szkolonych przez Sławomira Słonkę tym bardziej, iż tym razem trzon ekipy debrzneńskiej mają stanowić ośmiolatkowie, a więc ta grupa zawodników, która nie miała okazji zagrać w niedawnej imprezie w Charzykowach, przeznaczonej wyłącznie dla rok młodszych futbolistów.