Sześć razy "Bazooka" dla Akademii Piłkarskiej20.07.2024r.
Pierwszy raz sześć sztuk znakomitych, podręcznych, bardzo pomocnych w codziennym procesie szkolenia futbolowego narybku bramek typu "Bazooka" przybyło nad Debrzynkę jesienią 2018 roku. Od tej pory ten sprzęt był intensywnie użytkowany przez trenerów i ich podopiecznych na zajęciach przeprowadzanych zarówno na "Orliku", jak i na Stadionie Miejskim oraz zimą w hali sportowej. Z wiadomych względów (nic nie jest wieczne) brameczki po tak długim okresie są już mocno zużyte i jakkolwiek będą jeszcze jakiś czas przydatne zawodnikom, to nadszedł moment, aby uzupełnić stan posiadania o kolejne sześć sztuk.

Miło nam poinformować, iż kilka dni temu nowiutkie "Bazooki" AD 2024, w dodatku w barwach klubowych (trzy czerwone i trzy niebieskie) dotarły na ul. Sportową w Debrznie. Sprzęt nabyto realizując program "KLUB" Ministerstwa Sportu i Turystyki, z którego dobrodziejstw (w tym roku to 12000 złotych) MKS regularnie korzysta od 2016 r.