Komisja ds. Rozgrywek poinformowała...18.07.2024r.
...o zmianie w podanym kilka dni temu zaszeregowaniu drużyn do grup na sezon 2024/2025. Tym razem chodzi o ważną korektę składu dwóch grup klasy B seniorów. Już po terminie bowiem zgłosiła się do rywalizacji ekipa Stali II Jezierzyce, którą umieszczono w I grupie najniższego szczebla, a dodatkowo przeniesiono tam funkcjonujący dotychczas (i w zasadzie "od zawsze") w grupie II WKS Nożyno.

To spowodowało powiększenie I grupy do aż jedenastu klubów (system tradycyjny, dwurundowy), z kolei w drugiej ostatecznie konfrontować się będzie tylko siedem zespołów, lecz zagrają systemem czterorundowym.

Pisaliśmy również o przemieszczeniu teamu juniorów C2 Garbarni Kępice do pierwszej grupy, co pociągnęło za sobą powrót do systemu jesień-wiosna, zamiast trzyrundowego (jest tam dziesięć klubów). W grupie II tej kategorii wiekowej, w której wystąpi natomiast MKS Debrzno, w tej sytuacji zostało siedem drużyn (co anonsowaliśmy 13 lipca) i tutaj obowiązuje system czterorundowy.