Już jutro wieczorne i nocne granie!11.07.2024r.
12/13 lipca 2024 r. (piątek/sobota) w godz.20.00-1.00 dziewiąty raz będziemy emocjonować się letnim orlikowym wieczorno/nocnym graniem. Jak wcześniej anonsowaliśmy tegoroczna edycja popularnych zawodów jest także elementem obchodów "Dni Debrzna". Dzisiaj możemy podać garść szczegółów co do obsady tej towarzyskiej futbolowej imprezy.

Tak jak zakładaliśmy obejrzymy w grze dziesięć ekip. Na błyskawicznie wypełniającej się w minionych dniach liście startowej znalazły się następujące nazwy (w kolejności zgłoszeń): MKS Debrzno, TKP Tuchola, KS Władcy Much, Balboa Team, Skra Bińcze, Green Energy, WKS Czeczeński Balet, Pionier Biskupnica, LZS STG Witkowo i NuNa Team.

Przypominamy, iż należy stawić się na obiekcie przy ul. Sportowej o godz.19.30, kwadrans później dokonamy losowania przynależności do grup. Tuż przed dwudziestą nastąpi oficjalne otwarcie, a potem to, co najważniejsze, czyli aż 24 mecze. Dla porządku informujemy kolejny raz, że do turnieju można zgłosić skład maksymalnie 12-osobowy, a najmłodsi zawodnicy, jakich przyjmiemy do udziału w imprezie to urodzeni w 2008 roku. Arbitrami będą podobnie jak w latach poprzednich chojniczanie Mariusz Hoppe i Artur Włoch. Jakkolwiek najbardziej będzie liczyć się dobra zabawa (taką mamy nadzieję), to oczywiście przygotowaliśmy dla drużyn i wyróżniających się piłkarzy nagrody.

Zapraszamy rzecz jasna kibiców! Zawody odbędą się w ramach realizacji przez MKS zadania publicznego z zakresu upowszechniania kultury fizycznej i sportu pn. "Organizujemy sport z pasją - Debrzno 2024" dofinansowanego przez Gminę Debrzno.