12 lipca IX Nocny Turniej Amatorów... 03.07.2024r.
...oczywiście w piłce nożnej i rzecz jasna na boisku "Orlik" przy Stadionie Miejskim! Kolejny raz zapraszamy do gry entuzjastów futbolu, co czynimy w podobnym okresie od 2016 roku. Przed nami już dziewiąta edycja tej jakże popularnej imprezy, która w tym roku jest dodatkowo wpleciona w program "Dni Debrzna", odbywających się w weekend 12-14 lipca. Zawody zaczniemy w piątek 12 lipca o godz.20.00, a finał i wręczenie przygotowanych uprzednio nagród nastąpi już w sobotę 13 lipca około godz.1.00.

Dokładnie dziś uruchamiamy zapisy drużyn, których jesteśmy w stanie przyjąć maksymalnie dziesięć. Zespół może liczyć do 12 zawodników, najmłodsi z prawem gry to 16-latkowie (rocznik 2008). Czekamy na Wasze zgłoszenia, przy czym wszelkich informacji o tym wydarzeniu udzielamy pod numerami telefonów 609 266 529 (Sebastian Michno) i 691 295 909 (Krzysztof Dudzic).

Kwestie organizacyjne: stawkę drużyn podzielimy na dwie grupy (po pięć), a losowanie odbędzie się w dniu zawodów o godz.19.45. Po rywalizacji "każdy z każdym" po dwie najlepsze ekipy z obydwu grup awansują do półfinałów, a całość zwieńczą spotkania o trzecie i pierwsze miejsce. Cztery czołowe teamy otrzymają puchary, przewidziano również nagrody indywidualne oraz upominki-niespodzianki. Już teraz wiadomo, iż mecze poprowadzą jak w latach poprzednich dwaj sędziowie związkowi, czyli chojniczanie Mariusz Hoppe i Artur Włoch.

Impreza odbędzie się w ramach realizacji przez MKS zadania publicznego z zakresu upowszechniania kultury fizycznej i sportu pn. "Organizujemy sport z pasją - Debrzno 2024" dofinansowanego przez Gminę Debrzno.