Czwarta liga dla Kolejarza29.06.2024r.
Kolejarz Chojnice zwycięzcą baraży o awans na czwartoligowy szczebel w woj. pomorskim! Chojniczanie w decydującym meczu rozegranym dzisiaj o godz.11.00 pokonali na wyjeździe Stoczniowiec Gdańsk 2:0. Tym samym obok mistrzów trzech grup klasy okręgowej (Czarni Pruszcz Gdański, Wierzyca Pelplin, Bytovia Bytów) to właśnie ekipa z Grodu Tura wywalczyła przepustki na wyższy poziom, sprawiając przy tym może nie olbrzymią, lecz jednak niespodziankę.

Nieznacznym faworytem finału dodatkowych gier o promocję był Stoczniowiec, ale to goście byli skuteczniejsi w kluczowym starciu, dzięki czemu mogą cieszyć się z historycznego osiągnięcia. W nagrodę drużyna z ul. Lichnowskiej otrzyma w przyszłym sezonie m.in. derby z rezerwami Chojniczanki, które już teraz jawią się jako bardzo emocjonujące.