Pięć spotkań pauzy Szymona Malmona 20.06.2024r.
Bez najmniejszych skrupułów potraktowała zawodnika MKS-u Szymona Malmona Komisja Dyscyplinarna Podokręgu Słupskiego Pomorskiego Związku Piłki Nożnej. Na dzisiejszym posiedzeniu zadecydowała, iż debrznianin nie zagra w pięciu meczach klasy okręgowej seniorów. Przypomnijmy, że w 69 min. spotkania przedostatniej serii kampanii 2023/2024 8 czerwca z Myśliwcem w Tuchomiu (2:0) pomocnik Czerwono-Niebieskich został przez sędziego Mirosława Cyrsona napomniany żółtą kartką za faul, a gdy chwilę później nasz piłkarz skomentował krótko pracę arbitra, ten pokazał mu bez wahania czerwony kartonik.

Niesportowe zachowanie Sz. Malmona komisja zakwalifikowała wprost jako znieważenie sędziego, stąd tak dotkliwa kara. Ponieważ oczywiście Szymon nie zagrał w ostatniej kolejce minionej edycji z Kaszubią Studzienice, pozostały mu do odpauzowania jeszcze cztery mecze mistrzowskie w nowym sezonie, co w praktyce oznacza, że do gry w lidze wróci na początku września...