Rocznik 2016 z dobrą grą na Stadionie Miejskim06.06.2024r.
5 czerwca byliśmy gospodarzami turnieju, który definitywnie zakończył kampanię 2023/2024 w rozgrywkach odbywających się w tej formule. Na obiekcie w Debrznie spotkały się cztery zespoły juniorów F2. Szkoda, że tylko cztery, gdyż piąty (Lipniczanka Lipnica) poinformował kilkadziesiąt minut przed zawodami, że nie stawi się w Grodzie Dzika.

Podopieczni Pawła Wegnera byli na swoim terenie bardzo skuteczni i dobrze radzili sobie w środowej imprezie w potyczkach z drużynami z Chojnic, Przechlewa oraz Rychnów, zdobywając następne futbolowe doświadczenie.

Mecze obserwowali i kibicowali zespołowi debrzeńskiemu Rodzice naszych zawodników, dziękujemy za obecność!

Rezultaty spotkań i zdobywcy bramek dla MKS-u:

MKS Debrzno- Kolejarz Chojnice 3:3 (Tutak 2, Nowaczek)
Lider Rychnowy- JFA Przechlewo 2:4
Kolejarz Chojnice- Lider Rychnowy 7:0
MKS Debrzno- JFA Przechlewo 6:2 (Tutak 4, Jażdżewski 2)
MKS Debrzno- Lider Rychnowy 6:0 (Lica 3, Zienkiewicz 2, Tutak)
JFA Przechlewo- Kolejarz Chojnice 0:2

MKS: Jażdżewski, Kalla, Kaszuba, Lica, Nowaczek, Sala, Tutak, I. Wegner, Zienkiewicz