Juniorzy E2 udanie zamknęli ligowy sezon05.06.2024r.
W roczniku 2014 drużyna Czerwono-Niebieskich rywalizowała w edycji 2023/2024 w najmniej licznej, bo czterodrużynowej grupie mistrzowskich zmagań. Traf chciał, iż na ostatni turniej, rozgrywany we wtorek 4 czerwca na Stadionie Miejskim w Debrznie nie przyjechała ekipa Lidera Rychnowy, co spowodowało, że zawody odbywały się w zaledwie trzyzespołowym gronie. Mecze wydłużono, lecz i tak imprezę trudno uznać za szczególnie ciekawą.

Emkaesiacy odnieśli dwa zwycięstwa (5:1 z Piastem Człuchów i 6:4 po bardzo interesującym spotkaniu z Kolejarzem Chojnice) i... mogli już zacząć odliczać godziny do wyjazdu na finały ogólnopolskiego turnieju "Bielik Cup" do Zakopanego, na które ruszą w nocy z 6 na 7 czerwca. Trzymamy kciuki!

Rodzicom naszych zawodników dziękujemy za obecność na debrzeńskiej imprezie i solidne wsparcie dla teamu Krzysztofa Dudzica!

Wyniki meczów i strzelcy goli dla MKS-u:

Kolejarz Chojnice- Piast Człuchów 5:1
MKS Debrzno- Piast Człuchów 5:1 (W. Wasyłyk 2, Tojza, Szuber, Malmon)
MKS Debrzno- Kolejarz Chojnice 6:4 (Malmon 3, A. Jarosz, W. Wasyłyk, Szuber)

MKS: A. Jarosz, Malmon, M. Ogierman, Szuber, Tojza, Traczyk, W. Wasyłyk, I. Wegner, L. Wegner