Juniorzy E1 zakończyli sezon imprezą w Debrznie27.05.2024r.
Aż piętnaście meczów rozegrali dzisiaj młodzi futboliści rocznika 2013, którzy w ostatnim turnieju w tej kategorii wiekowej w edycji 2023/2024 spotkali się na Stadionie Miejskim i Orliku w Grodzie Dzika. W tej ciekawej rozgrywce aktualną dyspozycję pokazało sześć drużyn, w tym oczywiście team szkolony przez Krzysztofa Dudzica.

Debrznianie zaczęli bardzo niefortunnie, bo od porażki z Sokołem Wyczechy (1:2), potem ulegli również Piastowi Człuchów (1:3), aby następnie obrać kurs na dużo lepszą skuteczność i co za tym idzie wyniki. Co ciekawe, byli w swojej postawie niezwykle regularni, bowiem pozostałych rywali (Tęczę Brusy, Lidera Rychnowy oraz Kolejarza Chojnice) pokonywali w identycznym stosunku (po 3:1).

Od kolejnej kampanii czeka nas już inna piłka nożna, bo zespół zagra w lidze na większym boisku, w składach dziewięcioosobowych.

Wyniki meczów i strzelcy goli dla MKS-u:

Sokół Wyczechy- MKS Debrzno 2:1 (Szuber)
Kolejarz Chojnice- Piast Człuchów 0:0
Tęcza Brusy- Lider Rychnowy 2:3
Piast Człuchów- MKS Debrzno 3:1 (Szuber)
Sokół Wyczechy- Lider Rychnowy 0:3
Kolejarz Chojnice- Tęcza Brusy 3:1
Piast Człuchów- Sokół Wyczechy 7:1
MKS Debrzno- Tęcza Brusy 3:1 (A. Jarosz, Kudrelik, Malmon)
Lider Rychnowy- Kolejarz Chojnice 1:2
Piast Człuchów- Tęcza Brusy 5:1
Sokół Wyczechy- Kolejarz Chojnice 3:4