Drużyna rocznika 2014 grała w Człuchowie23.05.2024r.
W dzisiejszej imprezie mistrzowskiej juniorów E2 piłkarze MKS-u trenowani przez Krzysztofa Dudzica rozegrali trzy spotkania z rówieśnikami z Chojnic, Rychnów i Człuchowa. Debrznianie niepomyślnie rozpoczęli zawody, bo od przegranej z Kolejarzem (0:4), aby potem odnieść dwa przekonywające zwycięstwa bez straty gola.

Pierwotnie organizatorzy turnieju z człuchowskiego Piasta przewidywali grę na dwóch boiskach (orlikowym oraz naturalnym), jednak to drugie nie zostało niestety należycie przygotowane przez miejscowy Ośrodek Sportu i Rekreacji, więc trzeba było zrezygnować z rozgrywania meczów na nierównym placu i w zdecydowanie za wysokiej trawie. Wszystkie konfrontacje odbywały się zatem na sztucznej nawierzchni.

Dziękujemy Rodzicom dzieci za wsparcie w realizacji krótkiego wyjazdu na ligową imprezę!

Rezultaty spotkań i zdobywcy bramek dla MKS-u:

Piast Człuchów- Lider Rychnowy 11:0
MKS Debrzno- Kolejarz Chojnice 0:4
Kolejarz Chojnice- Piast Człuchów 1:1
MKS Debrzno- Lider Rychnowy 11:0 (Szuber 3, A. Jarosz 3, Malmon 2, Traczyk 2, W. Wasyłyk)
Piast Człuchów- MKS Debrzno 0:4 (Szuber, A. Jarosz, Traczyk, W. Wasyłyk)
Lider Rychnowy- Kolejarz Chojnice 0:8

MKS: A. Jarosz, Malmon, W. Obarzanek, M. Ogierman, Szuber, Tojza, Traczyk, W. Wasyłyk, I. Wegner, L. Wegner