Juniorzy F2 na turnieju w Chojnicach21.05.2024r.
W piątek 17 maja odbyła się przedostatnia impreza edycji 2023/2024, w której okazję zademonstrowania futbolowych umiejętności mieli zawodnicy z rocznika 2016. Na bocznym boisku Kolejarza w Chojnicach konfrontowało się pięć drużyn, w tym oczywiście MKS prowadzony przez Pawła Wegnera. Czerwono-Niebiescy, mimo okrojonego składu (tylko sześciu młodziutkich piłkarzy), pokazali się z dobrej strony w Grodzie Tura.

Na trudnym terenie (murawa, co tu dużo kryć, nie sprzyjała płynnej grze) poradziliśmy sobie przyzwoicie, czerpiąc przede wszystkim radość ze sportowej rywalizacji.

Końcowym akordem sezonu dla tej kategorii wiekowej staną się zawody w Debrznie, które zaistnieją na Stadionie Miejskim w środę 5 czerwca o godz.17.00.

Dziękujemy serdecznie Rodzicom dzieci za współpracę w organizacji wyjazdu do Chojnic!

Wyniki meczów i strzelcy goli dla MKS-u:

Kolejarz Chojnice- Lipniczanka Lipnica 2:0
MKS Debrzno- JFA Przechlewo 0:0
Lipniczanka Lipnica- Lider Rychnowy 4:0
Kolejarz Chojnice- MKS Debrzno 1:1 (Tutak)
Lider Rychnowy- JFA Przechlewo 0:7
MKS Debrzno- Lipniczanka Lipnica 4:0 (Tutak 3, Nowaczek)
Lider Rychnowy- Kolejarz Chojnice 0:7
JFA Przechlewo- Lipniczanka Lipnica 1:1
MKS Debrzno- Lider Rychnowy 10:2 (Tutak 5, Nowaczek 2, Kaszuba 2, Jażdżewski)
JFA Przechlewo- Kolejarz Chojnice 0:1

MKS: Jażdżewski, Kalla, Kaszuba, Nowaczek, Sala, Tutak