Dużo trafień juniorów E1 14.05.2024r.
Stadion w Dębnicy był miejscem, gdzie rozgrywano kolejną w II rundzie sezonu 2023/2024 imprezę przeznaczoną dla rocznika 2013. Z anonsowanych sześciu drużyn w poniedziałkowe popołudnie 13 maja nie pojawiła się jedna (Tęcza Brusy), stąd wyszliśmy na murawę czterokrotnie.

Ciekawy to był turniej, w którym podopieczni Krzysztofa Dudzica stoczyli dwa zacięte, stojące na dobrym poziomie, minimalnie przegrane boje z Kolejarzem Chojnice (3:4) oraz Piastem Człuchów (2:3), ale także dwukrotnie wysoko wygrali swoje mecze, z Liderem Rychnowy (4:0) i Sokołem Wyczechy (5:0).

Dziękujemy za wsparcie w organizacji wyjazdu i obecność na trybunach Rodziców dzieci!

Rezultaty spotkań i zdobywcy bramek dla MKS-u:

Piast Człuchów- Sokół Wyczechy 5:0
MKS Debrzno- Kolejarz Chojnice 3:4 (Nylec, W. Wasyłyk, A. Jarosz)
Sokół Wyczechy- Lider Rychnowy 2:4
MKS Debrzno- Piast Człuchów 2:3 (Nylec 2)
MKS Debrzno- Lider Rychnowy 4:0 (Nylec 2, Szuber, samobójcza)
Kolejarz Chojnice- Piast Człuchów 4:2
Sokół Wyczechy- MKS Debrzno 0:5 (Szuber, W. Wasyłyk, Nylec, A. Jarosz, Skępiec)
Lider Rychnowy- Kolejarz Chojnice 5:3
Sokół Wyczechy- Kolejarz Chojnice 1:6
Piast Człuchów- Lider Rychnowy 4:1

MKS: Dziubiński, A. Jarosz, Kudrelik, Nylec, M. Ogierman, Skępiec, Szuber, Traczyk, Wasyłyk, L. Wegner