Rocznik 2015 rywalizował w Człuchowie13.05.2024r.
Juniorzy F1 MKS-u Debrzno pod wodzą Pawła Wegnera oraz wspierani przez sporą grupkę Rodziców w samo południe w niedzielę 12 maja wzięli udział w trzecim wiosennym turnieju mistrzowskim, który odbywał się na podzielonym na dwa boiska "Orliku" w Człuchowie.

Czerwono-Niebiescy rozegrali tylko trzy spotkania z zaplanowanych czterech, a to z tego powodu, iż na zawody nie stawiła się ekipa Lidera Rychnowy. Prezentowaliśmy jako drużyna duże zaangażowanie i ambicję, ładnie konfrontując się z innymi zespołami i zdobywając kilka efektownych goli. Występ najkrócej podsumowując na plus!

Wyniki meczów i strzelcy bramek dla MKS-u:

Tęcza Brusy- MKS Debrzno 0:1 (Szuber)
Piast Człuchów- Kolejarz Chojnice 1:3
MKS Debrzno- Piast Człuchów 2:1 (Tojza, Szuber)
Kolejarz Chojnice- Tęcza Brusy 4:0
Kolejarz Chojnice- MKS Debrzno 5:1 (Kotowski)
Tęcza Brusy- Piast Człuchów 0:2

MKS: Dłużniewski, Jabłoński, Jastrzębski, Kopitkowski, Kotowski, Ryngwelski, Szuber, Tojza, Weinke