20 maja wyprawa do Krynicy Morskiej 10.05.2024r.
Przedwczoraj poinformowaliśmy o przesunięciu na piątek 24 maja meczu pingpongowej IV ligi, w którym MKS zmierzy się w Debrznie z STS Borkowo. Dzisiaj rozwiązujemy ostatnią zagadkę kalendarzową w tym sezonie. Ustalono bowiem termin spotkania wyjazdowego Czerwono-Niebieskich z liderem tabeli, ekipą SMNDG Four Winds Krynica Morska.

Potyczka ta odbędzie się w poniedziałek 20 maja o godz.18.00. Czeka nas najdalsza podróż na mistrzowską konfrontację w obecnej kampanii, bo do pokonania na miejsce zawodów jest około 226 km. Warto wspomnieć przy tej okazji, że w historii sekcji tenisa stołowego MKS-u zdarzały się już dalsze wyjazdy, a było to w czasach gry naszej drużyny w II lidze wielkopolsko-zachodniopomorskiej w okresie 2007-2009. Otóż wówczas zagraliśmy między innymi w Świnoujściu (286 km!), Międzyzdrojach (272 km), a także w Policach i Jaraczewie, czyli miejscowościach oddalonych od Grodu Dzika mniej więcej tyle samo kilometrów, co w przypadku nadchodzącego meczu w Krynicy Morskiej.