Juniorzy E2 postrzelali przed majówką30.04.2024r.
We wtorek 30 kwietnia, tuż przed długim weekendem drużyna rocznika 2014 (i młodsi) MKS-u Debrzno na stadionie w podczłuchowskiej Dębnicy wzięła udział w kolejnym turnieju ligowym, którego gospodarzem był tym razem Lider Rychnowy. Czerwono-Niebiescy trenowani przez Krzysztofa Dudzica rozegrali trzy mecze, a więc z Kolejarzem Chojnice, Piastem Człuchów i właśnie Liderem.

Rozpoczęliśmy dzisiejszą imprezę od efektownego 5:0 z Kolejarzem, rewanżując się za wysoką (0:6) przegraną w pierwszej wiosennej konfrontacji przed dwoma tygodniami. Odwrotnie stało się w potyczce z Piastem, któremu tym razem ulegliśmy 2:3. Debrznianie gonili wynik od stanu 0:3, dwa trafienia zanotował Wiktor Wasyłyk, lecz na wyrównanie zabrakło zarówno czasu, jak i skuteczności pod bramką przeciwnika. Ostatni występ to bardzo wyraźna wygrana z piłkarzami Lidera 10:1.

Dziękujemy serdecznie za wsparcie w organizacji wyjazdu udzielone przez niezawodnych Rodziców!

Rezultaty spotkań i zdobywcy goli dla MKS-u:

Lider Rychnowy- Piast Człuchów 0:9
Kolejarz Chojnice- MKS Debrzno 0:5 (W. Wasyłyk 2, Szuber 2, A. Jarosz)
Lider Rychnowy- Kolejarz Chojnice 0:5
Piast Człuchów- MKS Debrzno 3:2 (W. Wasyłyk 2)
MKS Debrzno- Lider Rychnowy 10:1 (W. Wasyłyk 4, L. Wegner 2, Szuber, Traczyk, M. Ogierman, A. Jarosz)
Piast Człuchow- Kolejarz Chojnice 1:3

MKS: A. Jarosz, Malmon, M. Ogierman, Szuber, Traczyk, W. Wasyłyk, I. Wegner, L. Wegner