Gol za golem w Lipnicy 26.04.2024r.
W piątkowe późne popołudnie 26 kwietnia juniorzy F2 (rocznik 2016 i młodsi) MKS-u Debrzno uczestniczyli w drugich w tej rundzie zawodach mistrzowskich. Zespół prowadzony tego dnia przez Bartłomieja Licę (zastępował Pawła Wegnera) cieszył obecnych na stadionie rodziców-kibiców bardzo dobrą grą w rywalizacji z drużynami rówieśników z Lipnicy, Przechlewa, Chojnic i Rychnów. Młodziutkim futbolistom towarzyszyła też nareszcie iście wiosenna aura, dzięki czemu dużo przyjemniej niż ostatnio patrzyło się na poczynania kandydatów na piłkarzy.

Czerwono-Niebiescy pokazali się z bardzo dobrej strony, zdobywając łącznie aż czternaście bramek. Akcenty snajperskie rozłożyły się na czterech zawodników, wszyscy pozostali także dobrą postawą dokładali istotną cegiełkę do udanego występu zespołu. Brawa dla dzieci!

Wyniki meczów i strzelcy bramek dla MKS-u:

JFA Przechlewo- Kolejarz Chojnice 1:3
MKS Debrzno- Lipniczanka Lipnica 5:1 (Lica 2, Nowaczek 2, Tutak)
Kolejarz Chojnice- Lider Rychnowy 4:1
MKS Debrzno- JFA Przechlewo 4:2 (Jażdżewski 2, Tutak, Lica)
Lipniczanka Lipnica- Lider Rychnowy 2:1
Kolejarz Chojnice- MKS Debrzno 1:1 (Lica)
Lider Rychnowy- JFA Przechlewo 1:4
Lipniczanka Lipnica- Kolejarz Chojnice 0:3
MKS Debrzno- Lider Rychnowy 4:1 (Tutak 3, Lica)
Lipniczanka Lipnica- JFA Przechlewo 2:1

MKS: Jażdżewski, Kalla, Lica, Nowaczek, Sala, Seydak, Tutak, Zienkiewicz