Juniorzy E1 zagrali w Złotowie19.03.2024r.
Czternastu zawodników z towarzyszeniem grupy rodziców teamu rocznika 2013 (i młodsi) MKS-u Debrzno udało się w sobotę 16 marca do Złotowa na kontrolne potyczki z rówieśnikami z FA Fair Play Złotów. Drużyna trenera Krzysztofa Dudzica rozgrywała towarzyskie mecze na pełnowymiarowym boisku ze sztuczną nawierzchnią.

MKS tego dnia reprezentowali następujący piłkarze: Filip Dziubiński, Aleksander Jarosz, Filip Klinger, Wojciech Kudrelik, Dominik Malmon, Wojciech Obarzanek, Maksymilian Ogierman, Szymon Ogierman, Antoni Skępiec, Franciszek Szuber, Seweryn Tojza, Iwo Traczyk, Iga Wegner i Lena Wegner.