Powrót tablicy świetlnej!15.03.2024r.
Uff, nareszcie znikną natarczywe wręcz momentami pytania naszych kibiców, zawodników, trenerów, a nawet przedstawicieli drużyn przyjezdnych w stylu "a co się stało z tablicą świetlną?"... Nieczynne na skutek uszkodzenia spowodowanego ulewą i wyładowaniami atmosferycznymi od końca lipca ubiegłego roku urządzenie, niezwykle ułatwiające wszystkim śledzenie przebiegu meczów odbywających się na Stadionie Miejskim w Debrznie, zostało właśnie naprawione.

Miejmy nadzieję, że począwszy od następnego spotkania ligowego seniorów (23 marca z Unisonem Machowino) będziemy mogli nie tylko operować z powrotem tablicą, ale również z radością odnotowywać na niej kolejne gole zdobywane przez Czerwono-Niebieskich!