26 lutego mecz z Rumią22.02.2024r.
Przedwczoraj informowaliśmy o ogłoszonym przez Pomorski WZTS terminarzu fazy finałowej IV ligi, w której pierwszy raz w historii o czołowe pozycje będzie walczyła ekipa MKS-u Debrzno. Wynikało z niego, iż na inaugurację zmierzymy się u siebie, czyli w hali Szkoły Podstawowej przy ul. Królewskiej 8, ze zwycięzcą grupy B ATS IV MT Rumia. Do tej potyczki wg kalendarza miało dojść w sobotę 2 marca, ale dziś wiadomo, iż pingpongiści obydwu klubów spotkają się już pięć dni wcześniej.

Zapraszamy zatem miłośników plastikowej piłeczki na poniedziałek 26 lutego. Początek zawodów wyznaczono na godz.19.00. Trwają natomiast ustalenia co do dokładnych terminów kolejnych dwóch konfrontacji w marcu, tj. wyjazdowych spotkań z KTS-K GOSRiT Luzino oraz STS Borkowo, lecz wielce prawdopodobne, że obydwie wyprawy zrealizujemy także w dni powszednie.