Vouchery dla Bartłomieja Licy i Rafała Litwiniuka09.02.2024r.
Przed 32. Finałem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy informowaliśmy o przeznaczeniu przez nasz klub na licytację dwóch voucherów. Pierwszy dotyczył bezpłatnego udziału dziecka w zajęciach Akademii Piłkarskiej MKS-u w roku 2024, z kolei drugi możliwości honorowego rozpoczęcia premierowego w rundzie wiosennej meczu słupskiej klasy okręgowej seniorów na Stadionie Miejskim w Debrznie pomiędzy Czerwono-Niebieskimi i Doliną Niepoględzie, który odbędzie się 9 lub 10 marca.

Dzisiaj symbolicznie wracamy do tej kwestii serdecznie gratulując dwóm darczyńcom, którzy wygrali "wyścig" po vouchery i poprzez swój gest wsparli Orkiestrę. Pierwszy powędrował do rąk Bartłomieja Licy, natomiast drugi wylicytował Rafał Litwiniuk. Dziękujemy!