Sparingu z Iskrą nie będzie 02.02.2024r.
Odwołany został pierwszy mecz kontrolny drużyny seniorów MKS-u Debrzno przygotowującej się do mającej nastąpić 2/3 marca inauguracji rundy wiosennej w klasie okręgowej. Czerwono-Niebiescy mieli zagrać z przedstawicielem wielkopolskiej klasy okręgowej Iskrą Krajenka w niedzielę 4 lutego 2024 r. w samo południe, ale towarzyskie spotkanie zostało odwołane.

Potyczkę umiejscowioną na "Euroboisku" w Wałczu na prośbę klubu z Debrzna skreślono z harmonogramu gier z przyczyn organizacyjnych. W związku z tym tegoroczną premierę sparingową zaliczymy dopiero tydzień później, tj. 11 lutego 2024 r. (niedziela) o godz.12.00, a przeciwnikiem emkaesiaków (także na wałeckim obiekcie) będzie lider jednej z ośmiu grup wielkopolskiej klasy A Noteć Miasteczko Krajeńskie.