Juniorzy E2 triumfują w Człuchowie 21.01.2024r.
To była znakomita sobota w wykonaniu Czerwono-Niebieskich z rocznika 2014, którzy uczestniczyli w turnieju halowym "Piast Cup" w Człuchowie. Zespół Krzysztofa Dudzica 20 stycznia okazał się najlepszy w gronie dziesięciu drużyn, zasłużenie sięgając po pierwsze miejsce w zawodach!

Debrznianie zaczęli imprezę od remisu z Brdą Rytel 1:1 po trafieniu Iwo Traczyka. Kolejne dwie potyczki w rozgrywkach grupy B to gładkie zwycięstwa z Piastem II 6:0 (Wiktor Wasyłyk 3, Traczyk 2, Franciszek Szuber) oraz Fuksem Wielowicz 5:0 (W. Wasyłyk 3, Aleksander Jarosz 2). W ostatnim występie tej fazy emkaesiacy bezbramkowo zremisowali z Jantarem Ustka. Obydwie ekipy awansowały do półfinału, w którym po bardzo wyrównanym boju, przy remisie 0:0 wygraliśmy z Victorią Niemcz konkurs rzutów karnych 2:1. Skutecznymi próbami popisali się Traczyk i Maksymilian Ogierman, a prawdziwą bohaterką okazała się nasza bramkarka Iga Wegner, która powstrzymała udanymi interwencjami dwóch przeciwników!

W finale MKS wygrał z pierwszą drużyną gospodarzy 3:0 po bez wątpienia swoim najlepszym meczu tego dnia. Do siatki trafiali Lena Wegner, M. Ogierman i W. Wasyłyk. Brawo!

Dziękujemy serdecznie Rodzicom dzieci za pomoc w transporcie na zawody i kibicowanie zespołowi.

MKS: Aleksander Jarosz, Wojciech Obarzanek, Maksymilian Ogierman, Franciszek Szuber, Iwo Traczyk, Wiktor Wasyłyk, Iga Wegner, Lena Wegner