Pingpongowe derby przełożone16.01.2024r.
Bardzo ciekawie zapowiadające się spotkanie 12. kolejki rozgrywek IV ligi tenisa stołowego C.S.T. Czarne - MKS Debrzno, na które obydwa zespoły umawiały się na dzisiaj 16 stycznia 2024 r. o godz.16.30, odbędzie się w innym terminie.

Na naszą prośbę, wobec problemów zdrowotnych dwóch zawodników debrzeńskich, zawody zostały odwołane i niemal natychmiast ustalono nowy ich termin. Jest on... tożsamy z tym właściwym, przewidzianym w kalendarzu gier przez Pomorski Wojewódzki Związek Tenisa Stołowego. Ostatecznie zatem do derbowej konfrontacji dwóch najlepszych jak dotąd (i jedynych niepokonanych) drużyn naszej grupy dojdzie w sobotę 20 stycznia 2024 r. o godz.10.00 w świetlicy w Domisławiu. Przypomnijmy, że w I rundzie w meczu w Debrznie po zażartej walce padł remis 7:7.