Paweł Radliński zwycięzcą II turnieju "Dziki Dart"05.01.2024r.
Zwolennicy darta (których coraz więcej w Grodzie Dzika!) spotkali się 30 grudnia w holu sali widowiskowej Centrum Kultury, Sportu i Turystyki na drugiej odsłonie zawodów, które sympatycznie nazwano przed paroma tygodniami "Dziki Dart". Początkowo 24 zawodników zadeklarowało chęć startu w imprezie, ostatecznie pojawiło się ich dwudziestu, a rywalizowali systemem brazylijskim, przy czym pojedynczy mecz rozgrywano do dwóch wygranych "legów".

Kilkugodzinne zmagania na czterech stanowiskach przyniosły mnóstwo pozytywnych emocji, zacięte starcia, życiowe osiągi (takim był tzw. "max", czyli 180 oczek Michała Pacholika w jednej rundzie!) i przede wszystkim świetną zabawę w dobrej atmosferze. W turnieju triumfował Paweł Radliński, wyprzedzając zwycięzcę z listopada Dawida Rudnika oraz Pacholika i Krzysztofa Dudzica. Autorem najwyższego "checkoutu" był Jacek Kowalski, najwyższą średnią meczową uzyskali ex aequo Dudzic i Rudnik, a w dodatkowej, pozakonkursowej rozgrywce o pamiątkową statuetkę lepszy był ten drugi darter.

Poza tym rzucali lotkami na koniec 2023 roku: Wojciech Chojecki, Mirosław Górski, Grzegorz Kaczmarek, Patryk Klejdysz, Kazimierz Klóskowski, Sebastian Klóskowski, Łukasz Klukowski, Marcin Małys, Artur Michałowski, Norbert Mucha, Błażej Rosiński, Damian Smoliński, Bartosz Szofer, Piotr Szymanówka i Wojciech Taras.

Ukłony dla Pani Dyrektor CKST Oli Karowskiej za ponowne bezproblemowe udostępnienie pomieszczenia na potrzeby turnieju!