Plan kolejnych spotkań pingpongistów 29.12.2023r.
Cztery mecze pozostały tenisistom stołowym MKS-u Debrzno do zakończenia fazy zasadniczej w IV lidze. Pomorski WZTS nareszcie ogłosił ich terminy, przynajmniej te ramowe, ponieważ jak wiadomo kluby bardzo często uzgadniają między sobą dokładne daty i godziny rozegrania mistrzowskich potyczek, zbliżone do tych sugerowanych przez związek.

Czerwono-Niebiescy w roku 2024 zaczną ligowe gry od konfrontacji u siebie z TS II Chojnice 13 stycznia. Tydzień później, 20 stycznia zmierzymy się na wyjeździe z C.S.T. Czarne, 3 lutego podejmiemy w Debrznie ekipę Juniora II Miastko, a całość sfinalizujemy 17 lutego meczem w Rychnowach z Wikingiem.