Pojutrze debrzeńskie zawody dla rocznika 201415.12.2023r.
17 grudnia 2023 r. (niedziela) o godz.10.00 w szkolnej hali przy ul. Królewskiej 8 w Debrznie zorganizujemy imprezę numer 2 z serii świąteczno-noworocznego futbolowego grania pod dachem. Tym razem w turniejowe szranki stanie siedem drużyn z kategorii junior E2, czyli rocznika 2014.

Oprócz gospodarzy z MKS-u Debrzno obejrzymy na boisku po dwa teamy Kolejarza Chojnice i Sparty Złotów, a ponadto ekipy Piasta Człuchów i Brdy Rytel. Zagramy systemem "każdy z każdym", a zatem odbędzie się 21 spotkań po 11 minut każde. Wszyscy zawodnicy otrzymają medale uczestnictwa, siedmiu piłkarzy nagrody indywidualne (po jednym z zespołu na wskazanie trenera), wyróżnimy też króla strzelców, najlepszego bramkarza i MVP zawodów. Klasyfikacji drużynowej nie przewidziano.

Zapraszamy kibiców dziecięcej piłki nożnej na tę imprezę, przez pięć godzin nie zabraknie z pewnością tak lubianych przez nas sportowych emocji! Poniżej przedstawiamy plan niedzielnych potyczek.

ŚWIĄTECZNO-NOWOROCZNY TURNIEJ HALOWEJ PIŁKI NOŻNEJ DZIECI - ROCZNIK 2014

Debrzno, 17 grudnia 2023 r.

HARMONOGRAM GIER

Kolejarz Chojnice - Kolejarz II Chojnice