Juniorzy D1 zagrają w Energa Griffin Cup w Miastku28.11.2023r.
W siedzibie Pomorskiego Związku Piłki Nożnej 24 listopada odbyło się losowanie uczestników dorocznych halowych imprez piłkarskich, organizowanych w okresie zimowym przez wojewódzką centralę futbolową. MKS Debrzno zgłosił do tych interesujących zmagań swoje trzy ekipy, tj. rocznik 2011 (trener Norbert Mucha), 2014 (Krzysztof Dudzic) oraz 2017 (Paweł Wegner). Fortuna sprzyjała tylko jednej drużynie emkaesiaków, tej najstarszej.

Wiemy zatem, że Czerwono-Niebiescy pojadą 17 grudnia na zawody do Miastka, gdzie będą mieli okazję rywalizować w dwunastozespołowym gronie. Do imprezy zakwalifikowano oprócz naszego teamu następujące kluby: Start Miastko, KP Ogniwo Sopot, AS Piłeczka Pruszcz Gdański, Bałtyk Gdynia, Borowiak Czersk, Champions Kwidzyn, Kaszubia Studzienice, KS Gryf Słupsk, KS Kamienica Królewska, SI Arka Gdynia i U-2 Bytów.