Udana wyprawa do Osieka nad Notecią 20.11.2023r.
Niedzielny poranek i przedpołudnie 19 listopada zawodnicy drużyny rocznika 2013 (i młodsi) MKS-u Debrzno szkoleni przez Krzysztofa Dudzica spędzili w szkolnej hali w Osieku nad Notecią, gdzie uczestniczyli na zaproszenie organizatora, czyli Krajny Wyrzysk, w towarzyskim turnieju "Krajna Cup 2023".

Czerwono-Niebiescy pokazali dobrą grę, z powodzeniem radząc sobie w meczach z pięcioma przeciwnikami. Debrznianie zaczęli zawody od wygranej z drugim zespołem gospodarzy 5:0. Skutecznością błysnęła Lena Wegner, która zdobyła cztery (!) bramki, a piąta padła po strzale samobójczym. W drugim występie wygraliśmy z pierwszym teamem Krajny 2:0 po golach Wiktora Wasyłyka i L. Wegner. W następnym spotkaniu zremisowaliśmy 1:1 z Małym Piłkarzem Sępólno Krajeńskie (trafienie Szymona Kaczyńskiego), a w przedostatnim meczu zwyciężyliśmy 4:0 Juniora Nakło nad Notecią (Aleksander Jarosz, L. Wegner, Antoni Skępiec i Iwo Traczyk). W konfrontacji kończącej turniej zremisowaliśmy 2:2 z Olimpią Wtelno po golach L. Wegner i Sz. Kaczyńskiego.

Oficjalnej klasyfikacji nie prowadzono, wszystkie ekipy otrzymały pamiątkowe puchary, a futbolistki i futboliści medale. Dziękujemy Rodzicom dzieci za pomoc w organizacji wyjazdu na imprezę, w której mieliśmy okazję zmierzyć się z rywalami z województw wielkopolskiego i kujawsko-pomorskiego, co już samo w sobie jest cenne.

Krajna Wyrzysk- Junior Nakło nad Notecią 4:0
MKS Debrzno- Krajna II Wyrzysk 5:0
Olimpia Wtelno- Mały Piłkarz Sępólno Krajeńskie 0:2
Krajna Wyrzysk- MKS Debrzno 0:2