W strugach deszczu i borowinie...03.11.2023r.
...niezwykle dzielnie poczynali sobie uczestnicy dzisiejszego, kończącego tę część sezonu 2023/2024 ligowego turnieju rocznika 2015 (i młodsi). Juniorzy F1 grali na stadionie Kolejarza w Chojnicach w ekstremalnie trudnych warunkach atmosferycznych, na nasiąkniętym wodą niczym gąbka boisku, ale wszystkie zespoły dały radę i ambitnie walczyły o każdy metr murawy.

Czerwono-Niebiescy trenowani przez Pawła Wegnera zaliczyli udane zawody, na pewno lepsze niż poprzednie dwie imprezy w tej kategorii wiekowej w Dębnicy i Człuchowie. Mimo początkowego niepowodzenia (1:5 z Liderem Rychnowy) pokazali potem dobrą grę wygrywając 3:1 z Piastem Człuchów oraz minimalnie, po naprawdę bardzo wyrównanym boju ulegając gospodarzom i Tęczy Brusy.

Drużynie towarzyszyli Rodzice, którzy pomogli w transporcie i kibicowali młodym emkaesiakom. Ukłony!

Rezultaty meczów i zdobywcy bramek dla MKS-u:

Kolejarz Chojnice- Piast Człuchów 5:0
MKS Debrzno- Lider Rychnowy 1:5 (Kotowski)
Kolejarz Chojnice- Tęcza Brusy 2:0
MKS Debrzno- Piast Człuchów 3:1 (Szuber, Tutak, Kopitkowski)
Tęcza Brusy- Lider Rychnowy 0:1
Kolejarz Chojnice- MKS Debrzno 2:1 (Tutak)
Piast Człuchów- Tęcza Brusy 1:1
Lider Rychnowy- Kolejarz Chojnice 3:3
Tęcza Brusy- MKS Debrzno 1:0
Piast Człuchów- Lider Rychnowy 4:1

MKS: Jastrzębski, Kopitkowski, Kotowski, Szuber, Tojza, Tutak, I. Wegner, Weinke