Czwarty turniej jak trzy poprzednie 30.10.2023r.
Tegoroczne gry mistrzowskie zakończyli juniorzy E2. Ostatnia impreza w roczniku 2014 (i młodsi) odbyła się w sobotę 28 października na boisku "Orlik" przy Stadionie Miejskim w Debrznie. Ekipa szkolona przez Krzysztofa Dudzica odniosła komplet zwycięstw w konfrontacjach z drużynami z Chojnic, Człuchowa i Rychnów.

Dokładnie tak samo było w trzech wcześniej rozegranych zawodach w rundzie jesiennej w tej kategorii wiekowej. Tym razem bardzo zacięte były mecze z Kolejarzem i Piastem, obydwa wygrane przez emkaesiaków minimalnie. Obserwowaliśmy ciekawą rywalizację, a zawodnicy zademonstrowali duże pokłady ambicji i dobrą grę. Brawo!

Dziękujemy bardzo serdecznie za pomoc w organizacji turnieju Rodzicom dzieci, którzy przygotowali dla uczestników zmagań i ich opiekunów gorącą herbatę, kawę oraz smaczne tosty.

Wyniki spotkań i strzelcy goli dla MKS-u:

MKS Debrzno- Kolejarz Chojnice 2:1 (Traczyk, Szuber)
Piast Człuchów- Lider Rychnowy 11:0
Kolejarz Chojnice- Lider Rychnowy 8:0
MKS Debrzno- Piast Człuchów 3:2 (W. Wasyłyk 2, Szuber)
Kolejarz Chojnice- Piast Człuchów 3:5
Lider Rychnowy- MKS Debrzno 0:7 (Szuber 2, I. Wegner, M. Ogierman, W. Obarzanek, L. Wegner, W. Wasyłyk)

MKS: A. Jarosz, Malmon, W. Obarzanek, M. Ogierman, Szuber, Tojza, Traczyk, W. Wasyłyk, I. Wegner, L. Wegner