Z liderem dzień wcześniej25.10.2023r.
Nie w sobotę 28 października o godz.11.00, a już w piątek 27 października o godz.16.00 odbędzie się mecz przedostatniej kolejki rundy jesiennej w klasie okręgowej juniorów D1 (rocznik 2011 i młodsi), w którym MKS zmierzy się na swoim boisku ze Startem Miastko.

Powyższą zmianę zatwierdziła dzisiaj Komisja ds. Rozgrywek Podokręgu Słupskiego Pomorskiego Związku Piłki Nożnej. Termin spotkania Czerwono-Niebieskich z liderem tabeli uległ istotnej korekcie na prośbę naszych gości. Ponieważ trener ekipy miasteckiej to jednocześnie zawodnik występującego obecnie na IV-ligowym froncie seniorskiego zespołu Startu, omawiana roszada umożliwi mu udział w meczu ligowym w Dzierzgoniu w sobotnie popołudnie.