29 października pingpongowy szczyt!25.10.2023r.
Konia z rzędem temu, kto postawiłby na taki obraz tabeli grupy A IV ligi tenisa stołowego po czterech kolejkach sezonu 2023/2024. Na dwóch pierwszych miejscach znajdują się zespoły C.S.T. Czarne i MKS-u Debrzno, legitymujące się kompletem sześciu oczek po trzech rozegranych meczach (w jednej serii obie ekipy pauzowały), a dzieli je dosłownie jeden mały punkcik (C.S.T. 24-9, debrznianie 24-10). Skoro tak, w niedzielę 29 października 2023 r. o godz.15.00 w hali sportowej przy Szkole Podstawowej będziemy świadkami meczu nie tylko derbowego, co już samo w sobie jest frapujące, lecz również całkiem niespodziewanie konfrontacji na szczycie...

Trzy wygrane mecze Czerwono-Niebieskich w tej edycji to rzecz jasna powód do radości, ale tak jak już wspominaliśmy nie wariujemy z tego powodu, spokojnie podchodząc do następnych potyczek. Na pewno lekkim faworytem najbliższego spotkania będą goście, regularnie goszczący w czołówce ligowej klasyfikacji w minionych edycjach rozgrywek. Drużyna z Czarnego zapewne pojawi się w swoim "żelaznym" składzie, a więc z Mariuszem Pogarzeffem, Piotrem Kosterą, Mirosławem Żubertowskim, Janem Galantym i wracającym do aktywności po 12-miesięcznej przerwie Eugeniuszem Maśnikiem. Debrznianie z kolei wystąpią w swoim podstawowym tegorocznym zestawieniu, czyli z Danielem Orłowskim, Mirosławem Kisełyczką, Sebastianem Michno i Robertem Stroińskim, wspieranymi przez Grzegorza Dudka. Tym razem nieobecny będzie Lech Wrzeszcz.

Zapraszamy, kibicujcie tenisistom stołowym z Grodu Dzika!