Rocznik 2015 zagrał w Człuchowie24.10.2023r.
Podopieczni Pawła Wegnera z drużyny juniorów F1 zaliczyli trzecie w tej rundzie zawody mistrzowskie. Na dwóch boiskach usytuowanych na człuchowskim "Orliku" w niedzielne popołudnie 22 października debrznianie konfrontowali się z rówieśnikami z Chojnic, Brus, Rychnów oraz ekipą gospodarzy.

Czerwono-Niebiescy przegrali trzy mecze i jeden zremisowali, walcząc z pełnym zaangażowaniem o każdą piłkę i nie ustępując znacząco przeciwnikom. Do sprawdzenia umiejętności i aktualnej formy pozostał w tym okresie sezonu jeszcze turniej w Chojnicach, który prawdopodobnie odbędzie się w piątek 3 listopada.

Ukłony dla Rodziców dzieci za obecność na imprezie, kibicowanie i wsparcie w transporcie do Człuchowa.

Wyniki spotkań i strzelcy goli dla MKS-u:

Piast Człuchów- Lider Rychnowy 1:2
Kolejarz Chojnice- MKS Debrzno 3:1 (Szuber)
Tęcza Brusy- Piast Człuchów 0:1
Kolejarz Chojnice- Lider Rychnowy 1:0
Tęcza Brusy- MKS Debrzno 0:0
Piast Człuchów- Kolejarz Chojnice 2:0
Lider Rychnowy- Tęcza Brusy 1:1
MKS Debrzno- Piast Człuchów 1:3 (Jażdżewski)
Kolejarz Chojnice- Tęcza Brusy 1:2
MKS Debrzno- Lider Rychnowy 1:4 (I. Wegner)

MKS: Dywel, Jastrzębski, Jażdżewski, Kotowski, Lica, Nowaczek, Szuber, Tojza, Weinke, I. Wegner