W deszczu, zimnie i wietrze rywalizowali juniorzy E123.10.2023r.
Brrr, cóż to był za turniej... Piątkowe (20 października) zmagania rocznika 2013 (i młodsi) na stadionie oraz "Orliku" w Brusach to były iście ekstremalne doznania piłkarskie dla młodych zawodników, trenerów i kibicujących im rodziców. Zaledwie dwa (sic!) stopnie na plusie, uciążliwy deszcz, do tego dokuczliwy wiatr, nie sprzyjały grze, ale... wszyscy mimo to dali radę, dzielnie walcząc na przygotowanych boiskach!

Czerwono-Niebiescy szkoleni przez Krzysztofa Dudzica poczynali sobie dobrze, dwukrotnie bezbramkowo remisując i również dwa mecze rozstrzygając na swoją korzyść. Pokazaliśmy dużą ambicję i determinację w tych arcytrudnych warunkach atmosferycznych, kończąc pomyślnie udaną rundę jesienną.

Serdeczne podziękowania za pomoc w organizacji wyjazdu do Brus dla Rodziców dzieci!

Rezultaty meczów i zdobywcy bramek dla MKS-u:

Tęcza Brusy- Lider Rychnowy 2:3
Kolejarz Chojnice- Sokół Wyczechy 2:0
MKS Debrzno- Lider Rychnowy 0:0
Tęcza Brusy- Kolejarz Chojnice 0:2
MKS Debrzno- Sokół Wyczechy 3:1 (Sz. Kaczyński 2, Szuber)
Lider Rychnowy- Kolejarz Chojnice 0:3
Tęcza Brusy- MKS Debrzno 0:5 (Sz. Kaczyński 3, A. Jarosz, Skępiec)
Lider Rychnowy- Sokół Wyczechy 1:0
Kolejarz Chojnice- MKS Debrzno 0:0
Sokół Wyczechy- Tęcza Brusy 2:0

MKS: A. Jarosz, Sz. Kaczyński, M. Ogierman, Sz. Ogierman, Skępiec, Szuber, Traczyk, W. Wasyłyk, L. Wegner