Rocznik 2014 wygrywał w Człuchowie16.10.2023r.
Kolejny dobry turniej mistrzowski zaliczyła drużyna juniorów E2, trenowana przez Krzysztofa Dudzica. Czerwono-Niebiescy w czwartkowe popołudnie 12 października triumfowali we wszystkich trzech meczach, zdobywając w nich aż piętnaście bramek.

W najbardziej emocjonującej potyczce, czyli tej z Kolejarzem Chojnice wygrywaliśmy już 3:0, ale dalsze minuty rywalizacji należały do przeciwników, którzy odrobili część strat i skończyło się minimalną wygraną emkaesiaków, W dwóch pozostałych występach debrznianie mieli dużo większą przewagę, co znalazło odzwierciedlenie w ostatecznych rezultatach. Złapaliśmy następne cenne doświadczenie, przebywając na boisku orlikowym w Człuchowie łącznie 60 minut.

Dziękujemy Rodzicom dzieci za wsparcie w organizacji wyjazdu i kibicowanie ekipie z Grodu Dzika!

Wyniki spotkań i strzelcy goli dla MKS-u:

Lider Rychnowy- Kolejarz Chojnice 0:4
MKS Debrzno- Kolejarz Chojnice 3:2 (A. Jarosz 2, Traczyk)
Piast Człuchów- MKS Debrzno 1:5 (A. Jarosz 2, W. Wasyłyk 2, L. Wegner)
Kolejarz Chojnice- Piast Człuchów 3:3
MKS Debrzno- Lider Rychnowy 7:0 (Traczyk 2, A. Jarosz 2, W. Wasyłyk 2, Szuber)
Piast Człuchów- Lider Rychnowy 3:0

MKS: A. Jarosz, Malmon, W. Obarzanek, M. Ogierman, Szuber, Traczyk, W. Wasyłyk, I. Wegner, L. Wegner