Deszczowy turniej rocznika 201506.10.2023r.
Dzisiejsza druga w sezonie 2023/2024 impreza ligowa ośmiolatków, czyli juniorów F1 rozegrana na stadionie w Dębnicy, stała pod znakiem przenikliwego zimna, rzęsistego deszczu i wiatru. W końcu mamy październik, zatem jakby nie patrzeć jesień... Warunki atmosferyczne nie sprzyjały młodym piłkarzom, ale reprezentanci pięciu klubów z dużą ambicją walczyli w każdym z dziesięciu meczów.

Tak było również z Czerwono-Niebieskimi prowadzonymi przez Pawła Wegnera. Debrznianom w tych zawodach wiodło się, mimo zażartej rywalizacji, niezbyt dobrze, czego efektem cztery porażki z rówieśnikami z Lidera Rychnowy, Piasta Człuchów, Kolejarza Chojnice i Tęczy Brusy. Głowy do góry, następnym razem będzie lepiej!

Dziękujemy niezawodnym rodzicom dzieci za pomoc w transporcie na turniej i kibicowanie zespołowi.

Rezultaty meczów i zdobywcy goli dla MKS-u:

Kolejarz Chojnice- Lider Rychnowy 3:2
Piast Człuchów- Tęcza Brusy 2:2
Lider Rychnowy- MKS Debrzno 9:0
Kolejarz Chojnice- Tęcza Brusy 2:2
MKS Debrzno- Piast Człuchów 2:3 (Jastrzębski, Tojza)
Lider Rychnowy- Tęcza Brusy 1:1
Kolejarz Chojnice- MKS Debrzno 3:1 (Jażdżewski)
Lider Rychnowy- Piast Człuchów 3:1
Tęcza Brusy- MKS Debrzno 2:0
Piast Człuchów- Kolejarz Chojnice 2:5

MKS: Dłużniewski, Dywel, Jastrzębski, Jażdżewski, Kopitkowski, Kotowski, Nowaczek, Sala, Tojza, I. Wegner, Weinke