Canicuła zrezygnowała04.10.2023r.
Złożona w stu procentach z przedstawicielek płci pięknej ekipa Canicuły Bytów grająca w klasie okręgowej juniorów D2 (rocznik 2012 i młodsi) została wycofana z dalszej części sezonu. Taką decyzję podjęła dzisiaj Komisja ds. Rozgrywek Podokręgu Słupskiego Pomorskiego Związku Piłki Nożnej na wniosek klubu.

Naturalnie zgodnie z regulaminem wszystkie dotychczasowe wyniki meczów tej drużyny zostały anulowane, a w terminarzu pojawi się pauza, Już druga, bo przecież do tej pory uczestniczyło w rywalizacji 11 klubów i co tydzień jedna ekipa miała przerwę w grze. Team z Bytowa trenowany przez Rafała Łuczaka rozegrał cztery spotkania o punkty, ponosząc za każdym razem dotkliwe porażki (0:15 z U-2 Bytów, 1:20 z Gryfem II Słupsk, 0:17 z MKS-em Debrzno i 0:28 z Bytovią Bytów). Do tego doszedł walkower za mecz w Człuchowie, na który zespół Canicuły nie stawił się. Kolejnych ligowych występów w tej edycji nie będzie.

Nanieśliśmy już zmiany w tabeli, wykreślając z niej wszystkie omawiane wyżej konfrontacje. Kalendarzowe zamieszanie (czyli aż dwie pauzy) to wcale nie koniec problemów z płynnością zmagań w tej kategorii wiekowej. Zimą mistrz naszej grupy okręgówki zostanie przeniesiony do utworzonej pół roku wcześniej niż zwykle, a zatem w połowie edycji 2023/2024, I ligi wojewódzkiej...